GİZLİLİK POLİTİKASI

Web sitemizin adresi: https://hairdeluxeclinic.com.
Bu Gizlilik Politikası belgesi, hairdeluxeclinic.com tarafından toplanan ve kaydedilen bilgi türlerini ve bunları nasıl kullandığımızı içerir.

Firmamız, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir. İşyerimiz üzerindeki çeşitli form doldurulması suretiyle müşterilerimizin kendileriyle ilgili bir takım kişisel bilgileri (isim-soy isim, telefon ve e-posta adresleri) İşyerimiz tarafından müşterilerime daha kolay ulaşabilmek amacı ile toplanmaktadır.

Firmamız bazı dönemlerde müşterilerine kampanya bilgiler veya promosyon teklifleri gönderebilir. İşyerimiz üzerinden veya eposta ile gerçekleştirilen onay sürecinde, müşterilerimiz tarafından tarafımıza elektronik ortamdan iletilen kişisel bilgileri, başta 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVK Kanunu”) olmak üzere tabi olduğumuz mevzuata uygun şekilde saklanmaktadır. Firmamız, gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

REKLAMLAR
Sitemizde dışarıdan şirketlerin reklamlarını yayınlamaktayız (Google, v.s.). Bu reklamlar çerez (cookıes) içerebilir ve bu sirketler tarafından çerez bilgileri toplanabilir ve bizim bu bilgiye ulaşmamız mümkün değildir. Biz Google Adsense, vb. şirketler ile çalışmaktayız lütfen onların ilgili sayfalarından gizlilik sözleşmelerini okuyunuz.

İLETİŞİM
Hairdeluxeclinic.com sitesinde uygulanan gizlilik politikası ile ilgili; her türlü soru, görüş ve düşüncelerinizi bize [email protected] adresinden iletebilirsiniz.