Hakkımızda


Hair Deluxe Clinic’e Hoşgeldiniz

Deneyimli ve uzman saç ekim kadrosu ile hizmet veren Hair Deluxe Clinic, uluslararası referansları ile kendini kanıtlamış uzmanlarla çalışan bir saç ekim merkezidir. Hair Deluxe Clinic sunduğu kaliteli ve konforlu hizmeti ile sizi hayallerinize kavuşturacaktır. Saç ekiminde yıllardır verdiği tecrübe ve en yeni teknoloji ile başka hiç bir yerde bulunmayan kaliteli hizmet sunmaktayız. İstanbul merkezimize, yurtiçi ve yurtdışından gelen hastalarımızın memnuniyetini arttırmak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Hizmetlerimizi saç ekimi ile sınırlandırmayıp, sakal ve bıyık ekimi, kaş ekimi, tıraşsız ekim, PRP hizmetleri de sunmaktayız. Tüm hizmetlerimiz alanında uzman kadromuz tarafından steril ve konforlu odalarda operasyonunuzu gerçekleştirip, kalite ve sağlık standartlarını en yüksek seviyede tutarak uygulanmaktadır. Hair Deluxe Clinic’te kendinizi evinizde hissedeceksiniz. Hasta memnuniyetini en üst seviyeye taşımak için bunu günlük kapasiteyi aşmayan randevu sistemimiz ve operasyondan konaklamaya kadar VIP hizmet sağlıyoruz.Neden Hair Deluxe Clinic?

Saç ekiminde yıllardır verdiği tecrübeli ve alanında uzman doktor kadrosu ile, en yeni teknoloji, kişiye özel tedavi planı ve VIP organizasyonu ile Hair Deluxe Clinic size en mükemmel hizmet sunmak için çalışıyor. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren size kaliteli hizmet vermek için kişisel asistanınız bütün süreç boyunca yanınıza olacaktır. Sadece saç ekimi gerçekleştirmiyoruz, ekibimiz profesyonel ve deneyimli bilgileri ile sizi bilgilendirecek ve kişisel asistanınız operasyon öncesi ve sonrası her aşamasında size rehberlik edecektir. En iyi sonucu size sunmak için Hair Deluxe kadrosu ile yanınızda olacağız. Kendinizi güvenilir ellerde hissedeceksiniz. Sadece tedavi değil, uzun süreli koruyucu ve yardımcı destek sunarak hastalarımızın güvenini kazanmaktayız.Yurtiçi ve Yurtdışı Hastalarımız İçin benzersiz ayrıcalıklar ve hizmet sunuyoruz.
  • Tek seansta 6.000 saç köküne kadar ekiyoruz.
  • Sunduğumuz farklı yöntemler ile sizlere daha iyi hizmet veriyoruz.
  • En yüksek kalitede saç ekimine en uygun fiyatla ulaşabilirsiniz.
  • Hastalarımızın beklentilerine ve dileklerine saygı duyup özen gösteriyoruz.
  • Öncesi ve sonrası muayenelerini, analizleri, kontrolleri ve sağlık desteğini ücretsiz olarak canlı destekle veya kliniğimizde vermekteyiz.
  • Operasyon sonrası kullanacağınız ilaçları, vitaminleri, şampuan, losyon ve boyun yastığını ücretsiz olarak vermekteyiz. 
  • Hastalarımızı hastanemize yakın temiz ve güvenilir lüks otellerimizde konaklatıyoruz.
  • Hastalarımızı havaalanından VIP transfer hizmetimiz ile karşılıyor ve tekrar havaalanına bırakıyoruz.
  • Hastalarımıza Türkçe, Felemenkçe, Fransızca, İtalyanca, İngilizce ve Arapça rehberlik hizmeti vermekteyiz.
  • Hastalarımıza ‘GARANTİ SERTİFİKASI’ verilmekte ve tüm haklarınız tarafımızdan güvence altına alınmaktadır.